Fotoateliér Kleo


Čas plynie veľmi rýchlo a vrátiť späť sa nedá......

       Práve FOTOGRAFIA nám umožňuje zachytiť nezabudnuteľné momenty života a vrátiť nenávratné. Fotoateliér Kleo sa snaží vyplniť Vaše priania, ale i dať niečo naviac, aby ste získali jedinečnú pamiatku.

       Z mojich skúseností môžem konštatovať, že pri štylizovaní póz a uvoľnenej atmosfére mám čoraz viac spokojných zákazníkov, ktorí už nemajú obavy z fotenia, priam si fotenie užívajú. Verte mi, že krásne fotografie nemusia mať len modelky. Pri fotení sa dajú veľmi šikovne skryť nežiaduce a obávane chybičky krásy. Fotoknihy nie sú určené len pre modelky.

       Svadobné foto - patrí medzi moje najobľúbenejšie žánre. Nielen preto, že každá svadba je vlastne Váš vlastný originálny svadobný príbeh, ale je to mix kreatívneho portrétu, momentiek, umenia.... Výsledkom tohto celého dňa sú veselé, zaujímavé a nenútené snímky bez nudných a neprirodzených póz. Aj keď je každá svadba naplánovaná do najmenších detailov i napriek tomu vzniká množstvo nepredvídateľných a spontánnych situácií, ktoré som pripravený zachytiť.....
Verte mi, že ani najluxusnejšie šaty, účes, vizáž, či svadobné menu, bez krásnych fotografií nie sú zárukou že si po nejakom čase budete vedieť spomenúť aké krásne to v TEN DEŇ bolo.
Som pripravený dodať Vám fotografie, z ktorých budete cítiť tú pravú atmosféru onoho dňa.

       Ateliérove foto - z každého fotenia v ateliéri Kleo, je možné vybrať si finálne zábery a z nich Vám upravím a vyhotovím fotoknihu - fotobook. Fotobooky bývajú veľmi vhodným darčekom pre členov rodiny, pre priateľov, známych, pre zaľúbené páry, pre vaše deti ale i pre vlastné potešenie. Je príjemné pozrieť si vlastný profesionálny fotobook po niekoľkých rokoch... :) Väčšine z nás chýbajú v albumoch rodinné fotografie všetkých jej členov. V ateliéri Kleo, Vám ponúkame rodinné fotenie, na ktorom dokonca nebudete chýbať ani VY.

Čo so sebou na fotenie:

        Možno máte jasnú predstavu, čo by ste na fotografiách chceli mať, ak nie, vezmite so sebou čokoľvek čoVás napadne, to čo chcete mat na fotografiách a na mieste vyberieme, čo by sa hodilo. Pri umeleckom fotení medze kreativite nekladiem, aj vaše nápady sú vítané.
       Je dobré si priniesť veci na prezlečenie. Farby oblečenia môžu byť rôzne. Proste to, v čom sa dobre cítite a chcete to mať na fotke. Ak plánujete rodinnú fotografiu, veľmi pekne ukáže, ak sa farebne zladia všetci členovia, pretože aj takouto maličkosťou sa dá vykúzliť nádherná rodinná súdržnosť. Napr. modré rifle a biele tričká. Ale to je len moje odporúčanie.

        Deti - pre deti odporúčam aspoň 3x vecičky na prezlečenie, príp. čiapku, klobúk, čelenku, biele bodynko, alebo tričko, šaty, rifle, .... obľúbenú hračku, či vecičku. Je dobré, ak je dieťatko pred fotením vyspinkané a napapané.

        Dámy – ak nosíte nalakované nechty, nezabudnite na ne. Je dobré, ak porozmýšľate nad rôznymi kombináciami oblečenia a doplnkami. Pri odvážnejších fotkách by spodné prádlo malo dobre sedieť.

        Fotenie jemných aktov, glamour - je akoby fotenie na mieru. Tento štýl si najviac vyžaduje zameranie sa na fotografovaný objekt, ktorým sú najčastejšie ženy. Preto mojou úlohou je čo najlepšie vystihnúť jedinečnosť, atraktívnosť a pôvab. Neberiem fotenie aktov len ako „nahotu“. Výsledkom fotenia by mal byť ozajstný význam GLAMOUR – „KÚZLO KRÁSY“ a preto sa snažím v tomto štýle spojiť krásu, extravagantnosť aj elegantnciu... Výber glamour štýlu je najčastejšie dôvodom na osobnú prezentáciu, pre radosť, pre priateľa, či ako darček pre manžela. Ak už dlhšie rozmýšľate o nafotení aktov, nemusíte sa obávať nedostatkov krásy. Nehľadám dokonalosť, ale snažím sa vyzdvihnúť originalitu a osobnosť ženy – v každej hľadám, aby som našiel to, čím je výnimočná. Treba to skúsiť, veď v konečnom dôsledku fotky sú iba pre Vašu potrebu.

        Tehotné mamičky - keďže maminky si nosia so sebou „krásnu kulisu - bruško“, snažím sa o čo najkrajšie štylizovanie póz, ktoré sú plné očakávaní a emócii. Vhodné je jemné oblečenie, aby dominantou záberu bolo práve bruško budúcich mamičiek. Výsledkom mojej práce sú fotografie, ktoré budú spomienkou nie len pre mamičky, oteckov, ale i pre Vaše deti.

        Možnosť fotenia s vizážistkou - ak túžite po fotografiách so zmenou, ponúkam Vám možnosť prizvania vizážistky na fotenie, ktorá sa postará o dokonalý make up. Zámerom fotenia s vizážistkou by mala byť „dokonalá zmena a krásne fotografie“. Líčenie prebieha pred fotením a preto treba rátať s časovou rezervou cca 60 min. Všetky otázky ohľadom fotenia s vizážistkou - po individuálnom dohovore.

fotenie s vizážou je + 15 eur

       Ku každému foteniu pristupujem individuálne a pred každým fotením je vhodné v skratke sa dohodnúť na požiadavkách a predstavách, na oblečení, hračke či obľúbenej vecičke...
Vaše prípadné otázky rád zodpoviem telefonicky 0917 121 718, alebo mailom kleo@kleo.sk príp. osobnou konzultáciou

Fotenie prebieha na bielom, čiernom alebo sivom pozadí.

Fotografovanie výročných slávnosí a iných významných udalostí. Ponúkam aj fotografovanie rôznych firemných, spoločenských a súkromných akcií.

Fotoštúdio Kleo sídli v Krompachoch, ale s radosťou Vás navštívim kdekoľvek na území Slovenska. Teším sa na osobné stretnutie s Vami.( Do vzdialenosti 30 km zdarma, nad 30 km 0,20€ za km).